İBB SPOR AŞ Yüzme Havuzları Listesi

İBB SPOR İSTANBUL (SPOR AŞ) Yüzme Havuzları ve Kursları Listesi

Havuz bilgileri 20/06/2019 ‘de güncellendi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB SPOR İSTANBUL (SPOR AŞ) bünyesindeki Avrupa ve Anadolu yakası Olimpik ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzları Listesi (ibb yüzme havuzları), “Sporla Sağlıklı Nesillere Projesi” kapsamındaki ÜCRETSİZ havuzlar, SPOR İSTANBUL Havuzları Online Başvuru ve Kayıt, Fiyat ve Seans bilgilerine yazımızın devamında ve içerikten ulaşacağınız bağlantılarda bulabilirsiniz.

İstanbul Spor Etkinlikleri ve İşletmeciliği Ticaret AŞ (SPOR İSTANBUL “SPOR AŞ”)’nin bünyesinde olimpik ve yarı olimpik olmak üzere hizmet vermekte olan 21 Yüzme Havuzu mevcuttur. Havuzların eğitmen kadrosu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu, antrenörlük belgesine sahip eğitmenlerden oluşmaktadır. 4 yaştan itibaren her yaşta insan havuzlardan yararlanabilmektedir.

Havuzlardan ücretsiz olarak hafta içi gündüz 07:00-18:30 saatleri arasında “Sporla Sağlıklı Nesillere Projesi” kapsamında faydalanabilirsiniz.

Havuzlar, ücretli, aylık üyelik (sporla sağlıklı nesillere projesi kapsamında) ve kiralama yoluyla da hafta içi 18:30-22:00, hafta sonu ise 07:00-22:00 saatleri arasında ki seanslarda hizmet vermektedir.

SPOR İSTANBUL (SPOR AŞ) Yüzme havuzlarından ücretsiz olarak yararlanabilmek için “Sporla Sağlıklı Nesillere Doğru Projesi” kapsamında http://spor.istanbul adresinden Online Kayıt (Tesis Üyeliği) Başvuru Formunu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz. Online Kayıt ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

NOT: “Sporla Sağlıklı Nesillere Doğru Projesi” kapsamındaki seanslardan faydalanmak isteyenler, 15 TL karşılığında kayıt oldukları branştan 2 ay süresince ücretsiz istifade edebilmektedirler. Bu proje kapsamındaki üyeliklerde devam zorunluluğu bulunmaktadır. Yüzme branşı için ard arda 2, toplamda 4 kez devamsızlık yapan üyelerin kayıtları, sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Yüzme Havuzları:

Avcılar Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
İBB Bahçelievler Kapalı Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Beyoğlu Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Esenler Kapalı Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Fatih Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Olimpik)
Halkalı Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Olimpik)
Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi AQUA Yüzme Havuzu  (Yarı Olimpik, Kapalı Atlama Kuleli Yüzme Havuzu, Kapalı Aqua Yüzme Havuzu)
Sefaköy Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Sultangazi 75. Yıl Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Yeşilpınar Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)

İstanbul Anadolu Yakası Yüzme Havuzları:

Beykoz Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Çekmeköy Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
İBB Taha Akgül Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Kafkale Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Kartal Hasan Doğan Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Olimpik)
Pendik Kurtköy Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Olimpik)
Sancaktepe Yenidoğan Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Şile Spor Kompleksi Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Ümraniye Kapalı (Çakmak) Yüzme Havuzu (Yarı Olimpik)
Yeşilvadi Spor Tesisi Yüzme Havuzu

[irp posts=”73″ name=”İBB SPOR AŞ Yüzme Havuzu Fiyatları İndirim ve Oranları”] [irp posts=”122″ name=”İBB SPOR İSTANBUL AŞ Yüzme Havuzu Kullanım Kuralları”] [irp posts=”2053″ name=”İBB SPOR AŞ Yüzme Havuzları Engelli ve İSEM Kayıt Nasıl Yapılır”] [irp posts=”129″ name=”İBB Spor İstanbul Online Başvuru ve Kayıt”]

10 thoughts on “İBB SPOR İSTANBUL (SPOR AŞ) Yüzme Havuzları ve Kursları Listesi

  1. Engelli kızım için yüzme havuzu araştırıyorum.fixyoterapistle ders alabileceği Bi havuz önerebilir misiniz

  2. fatih iğ.aşın ordaki yüzme bölümüne kayıt başvurusu yaptım bana üçretsiz olan kısma 6.7 ay sonraya gün verdiler telefonlarada 1 saatte cevap veriyorlar

  3. İStanbul üniversitesi yüzme havuzundan öğrenci olmayanlarda faydalanabiliyor mu? Akşamları havuzu kullanmak istiyorum ücret nedir acaba

  4. Liste için teşekkürler. Site güzel içerikler barındırıyor. Avcılar Yüzme havuzunda aquapark aktif mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.