Adana Hayal Park Yüzme Havuzu

Adana Hayal Park Yüzme Havuzu: Fiyatları İletişim ve Seanslar

Havuz bilgileri 29/06/2021 ‘de güncellendi

Adana Çukurova Belediyesi Hayal Park Yüzme Havuzu ile ilgili; Yüzme Kursları ve Fiyatları, İletişim (Telefon), Seanslar, Fitness, Sauna, Başvuru, Kayıt, Çalışma Saatleri, Havuz Derinliği, Adres, Harita, Nasıl Gidilir ve tesis ile ilgili en güncel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Geçmişinde yüzme branşında büyük başarılara imza atmış bir kent Adana. Bu başarıların devamı için Seyhan nehrinin kenarında geniş bir alan üzerinde kurulu olan ve Çukurova Belediyesine ait olan Hayal Park ve Yüzme Havuzları hem yeni yüzücüler yetiştiriyor hemde havuzlarında içinde bulunduğu parkta mevcut seyir kulesi, amfi tiyatro, basketbol, voleybol ve tenis sahaları, çocuk oyun alanları, yapay göletler, süs havuzları, suni dereler ve asma köprüler, yürüyüş ve koşu parkurları, Restaurant ve kafeteryalar ile Adanalılara keyifli saatler vadediyor. Hayal Park’ta sporseverler yüzme havuzu dışında hayal park spor salonunda Fitness ve Sauna programları da bulabilirler. Tesisin SPA, sauna ve fitness salonları 2015 yılında tamamen yenilendi. Tesise çocuklarını getirenler terasta bulunan cafeden çalışmaları izleyebilirler.

Yüzme eğitimi almak isteyen Bay, Bayan, Çocuk ve Engelliler için yüzme kursları düzenlenmektedir. Çocuk yüzme kursları 7-14 yaş aralığına verilmektedir. Kapalı yüzme havuzları dışında yaz aylarında olimpik ölçülerde açık yüzme havuzda Çukurova Belediyesince çocuklara yönelik yüzme kursları da düzenlenmektedir. 12 kulvardan oluşan ve olimpik standartlardaki açık yüzme havuzunda, 12 yüzme hocası, 4 cankurtaran, bir hemşire, 4 havuz teknisyeni ve 6 yardımcı personel görev yapıyor.

Havuz Çalışma Saatleri: 07:00 – 22:30

Adana Hayal Park Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Ölçüleri
Boy: 25 metre
En: 10 metre
Derinlik: ~1,75 metre

Adana Hayal Park Açık Olimpik Yüzme Havuzu Ölçüleri
Boy: 50 metre
En: 25 metre
Derinlik: –

Adana Hayal Par-k Yüzme Havuzu Fiyatları ve Seansları (2021)

Tesis 07:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzdan günlük tek giriş, üyelik veya yüzme kursu alarak yararlanabilirsiniz. Yüzme eğitimi kursları çocuklar ve yetişkinler için grup şeklinde verilmektedir. Detaylı kurs başvuru, başlama ve seans bilgilerini tesisten öğrenebilirsiniz.

HAVUZ HENÜZ AÇILMAMIŞTIR BU YÜZDEN FİYAT VE SEANSLAR BELLİ DEĞİLDİR. 15 TEMMUZ 2021 TARİHİNDEN SONRA  BİLGİLER GÜNCELLENECEKTİR

Günlük Giriş (Tek giriş) Ücretleri:

Öğrenci: – TL (1,5 saat kullanılabilmektedir)
Yetişkin (Sivil): – TL (1,5 saat kullanılabilmektedir)

GRUP Yüzme Kursu Ücretleri: (Kış Sezonunda aktiftir)

Çocuk (Grup) Yüzme Kursu Fiyatları: – TL (aylık – 10 ders – 5 hafta sonu)
Yetişkin (Grup) Yüzme Kursu Fiyatları:  -TL (aylık – 10 ders – 3 hafta)

Yüzme Üyelik Fiyatları:

Yüzme bilenler için havuzu üyelik yoluyla kullanmakta mümkün. Havuzu üyelik yoluyla kullanmak isterseniz 10 giriş için – TL ödemeniz gerekmektedir. Seanslar 1,5’ar saattir. 10 giriş hakkınız bittikten sonra tekrar 10 girişlik yükleme yaparak havuzdan uygun seans günlerinde istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.
*Üyelik içerisinde Fitness da bulunmaktadır. Paket dahilinde 1,5 saat Havuz+Fitness şeklinde tesisten yararlanabiliyorsunuz.

Yüzme Seans Günleri:

Yüzme kayıtları henüz açılmamıştır (Bilgilerimiz güncellenecektir)

Bayan Yüzme Seans günleri: Pazartesi – Çarşamba – Cuma
Karma Yüzme Seans günleri: Salı – Perşembe – Cumartesi – Pazar
*Karma günleri girişler bay-bayan karışıktır.

FITNESS FİYATLARI

Fitness Günlük Giriş:
Öğrenci: 15 TL
Sivil: 20 TL
Üyelik : 10 giriş 150 TL

FITNESS SEANSLARI

Bayan Fitness Günleri: Pazartesi, Çarşamba, Cuma
Erkek Fitness: Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar

Adana Hayal Park Yüzme Havuzu Başvuru ve Kayıt

Kayıtlar havuzda yapılmaktadır. Kayıt için herhangi bir belge istenmemektedir. Telefon numarası ve kimlik bilgileri kayıt anında alınarak sisteme kaydınız yapılmaktadır.

Yüzme Havuzu-Kursu için Gerekli Malzemeler

 • Bone (zorunlu)
 • Havlu
 • Terlik (zorunlu)
 • Mayo/Şort
 • Gözlük
 • Şampuan

İletişim: Telefon, Faks, Email

Telefon: 0322 234 84 00 – 0322 234 47 85

Nerede ve Nasıl Gidilir? (Adres, Ulaşım, Harita)

ULAŞIM:
Adana OTOBÜS Saat ve Güzergahları için tıklayınız.
Adana METRO Saat ve Güzergahları için tıklayınız.

Adres: Toros Mah., Mahfesığmaz, 01170 Çukurova /Adana
Harita:


25 thoughts on “Adana Hayal Park Yüzme Havuzu: Fiyatları İletişim ve Seanslar

 1. Hiçbir telefona cevap verilmiyor ufak bir bilgi alacaktım sadece. Tadilatınız bitti mi? Havuzda bone ve şort kiralananiliyormu? Karışık havuz için geleceğim aileye uygunmu?

  1. Öncelikle karışık havuz yok karışık seans var, kadınlarla erkekler aynı anda havuzda olabiliyor.
   Aile için uygun mu sorusuna cevap yine sizin ailede bitiyor, sonuçta kadınlar mayoyla yüzüyorlar, görmek istemiyorlarsa girmesinler.
   Son olarak şort,havlu,terlik vesaire dışardan temin edip gidin havuza.
   Havuz açık.

  1. Pazartesi
   Çarşamba
   Cuma günleri. Ayrıca bu yazıyı yani bu sitede yazan yazıları okursanız bu bilgilerin tamamına ulaşmış olacaksınız.

 2. Gece saat 22.00 da aradım iki kere çaldı açtılar ve gayet güzel yardımcı oldular sabah erkenden saat 8 orda olmamız gerektiğini belirttiler…detayli bilgi icin ..tesekkur ederim daha ne olsundu😊

 3. iki tane numara vermişsiniz Allah rızası için bakan olmazmı ya nezaman arasam çalıyor açan yok.

 4. 12 haziranda bilgi almak için geldiğimizde 17 haziranda gelin kaydinizi yapalim dediler fakat sabah saati gelmemizi soylemediler kontenjanin dolacağını söylemediler ve biz geldik kayit olmadi alamiyacaklarını söylediler doldugunu söyleyerek bizi eve gönderdiler temmuz ayinda gelmemiz gerektigini soyleyerek bu bilgi eksikliginin magduruyetigimizin geldik gittik onu gectim kayit olmadi yüzmeye başliyamiyor kardesim bu durumun duzeltilmesi kardesimin kayda alinmasi gerektiginin telafi edilmesi talep ediyorum bizlerde calisaniz anliyorum ama kendilerinden kaynaklanan yanlisliginin duzeltilmesini istiorm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir