Hakkımızda

Yuzmehavuzu.org, Türkiye’nin dört bir yanındaki yüzme havuzu tesislerini topluca bulabilmenizi sağlayarak, alanında rehber olabilmek amacıyla hayata geçirilmiş bir projedir.

Site; yüzme havuzlarına ait bilgi edinme ihtiyacını gidermek amacıyla hali hazırda çalışan ve yeni açılan yüzme havuzlarına ait adres, telefon, fax, e-posta iletişim bilgileri, harita üzerinde tesisin adresi, nerede olduğu ve nasıl gidileceği, havuz fiyatları, ücretli-ücretsiz kurslar, üyelik bilgileri, kayıt şartları vb birçok bilgiler sunmaktadır.

Bunun yanında yüzme kursları, yüzme teknikleri, yüzme malzemeleri, aquapark, hamam, sauna, prefabrik ve şişme havuzlar, havuz modelleri-tasarımları, hazır havuzlar vb özel konulara da yer verilmektedir.

Sürekli güncellenen yapısıyla yeni tesislerin de içinde bulunduğu kapsamlı bir rehber oluşturmaya ve her geçen gün yeni elde edilen verilerle amacına hizmet etmesine çalışılmaktadır.

Paylaşımlarınız hem ziyaretçi hem de tesis sahipleri açısından referans teşkil edeceği için, gittiğiniz yüzme havuzları veya tesisler hakkındaki yorumlarınızı ilgili konularda paylaşmanızdan mutluluk duyacağız.

Eğer bir tesis sahibiyseniz ve tesisinize ait iletişim, telefon, ücret vb bilgilerin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız, gerekli bilgileri ve en az bir görseli e-posta adresimize göndermeniz halinde bilgileriniz ücretsiz yayınlanacaktır.

Bize reklam, bilgi vb her türlü konu hakkında “iletişim” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

One thought on “Hakkımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.