İSTEK Vakfı Yüzme Havuzları ve İSTEK Kart İndirimli Fiyatları

İSTEK Vakfı Yüzme Havuzları ve İSTEKKART İndirimli Fiyatları

Havuz bilgileri 08/12/2016 ‘de güncellendi

İSTEK Vakfı bünyesindeki İSTEK Vakfı Okulları ve Yeditepe Üniversitesi Yüzme Havuzları ile ilgili; Yüzme Kursu Fiyatları, İSTEKKART İndirim Oranları, İSTEKKART Başvuru Şartları, Online Başvuru, Adres, İletişim (e-mail, Telefon), Harita ve sosyal tesisler ile ilgil bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı, kısaca İSTEK Vakfı olarak da bilinen, 1985 yılında Bedrettin Dalan tarafından kurulmuş olan ve eğitime yönelik hizmet veren bir vakıftır. İSTEK Vakfı bünyesinde 1996 yılında eğitime başlamış olan Yeditepe Üniversitesi, Antalya Yeditepe Koleji dahil birçok anaokulu, ilköğretim okulu, lise ve birde üniversite mevcuttur.

Çocuklar ve gençlerin fiziksel gelişimine büyük katkısı olan yüzme eğitimine de özel önem vermiş olan Vakfın bünyesinde; Çamlıca (İstek Özel Belde), Acıbadem (İstek Özel Acıbadem), Göztepe (İstek Özel Semiha Şakir), Kartal (İstek Özel Uluğ Bey), Florya (İstek Özel Bilge Kağan) ve Tarabya (İstek Özel Kemal Atatürk) kampüslerindeki Yüzme Havuzları mevcuttur. Bu havuzlar, AltınKulaç Eğitim Hizmetleri – Yüzme Tesis, Eğitim ve organizasyonları tarafından işletilmektedir. Tesislerde her türlü bilgiyi alabileceğiniz Altın Kulaç Yüzme koordinatörü mevcut olup, yüzme kursları profesyonel (sertifikalı) eğitmenler eşliğinde verilmektedir.

Yüzme Havuzlarının her birisi ayrı fiyat politikasına sahiptir. Aşağıdaki linklerden ilgili Yüzme Havuzuna ait seans, fiyat, adres, harita ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İSTEK Vakfı İstanbul Yüzme Havuzları:

İSTEK VAKFI HAVUZLARI İSTEKKART İNDİRİMLİ HAVUZ FİYATLARI (2016-2017)

Vakıf Yüzme Havuzları için İSTEKKART sahiplerine uygulanan özel fiyatlar mevcuttur.

• İSTEK Acıbadem Yüzme Havuzu: 165 TL
• İSTEK Bilge Kağan Yüzme Havuzu: 165 TL
• İSTEK Semiha Şakir Yüzme Havuzu: 150 TL
• İSTEK Belde Yüzme Havuzu: 150 TL
• İSTEK Atanur Oğuz Yüzme Havuzu: 150 TL
• İSTEK Kemal Atatürk Yüzme Havuzu: 150 TL
• İSTEK Kaşgarlı Mahmut Yüzme Havuzu: 110 TL
• İSTEK Uluğbey Okulları Yüzme Havuzu: 110 TL

* Havuzlarda kardeş indiriminden yararlanılabilir veya zaman zaman çeşitli indirim sitelerinde uygulanan indirimli Yüzme kursu fiyatları yakalanabilir.

İSTEKKART BAŞVURU ŞARTLARI

İSTEKKART, İstek Vakfı okulları ve Yeditepe Üniversitesi çalışanları, öğrencileri, velileri, öğretmenleri, mezunları, emeklileri ve bu kişilerin birinci derece yakınlarının yani kısaca tüm İstek ailesinin faydalanabileceği bir indirim/hizmet kartıdır.

İSTEKKART sahipleri hem İSTEK Vakfı Kuruluşlarında (Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat Caddesi Polikliniği, Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, İstek Sosyal Göztepe Restorant, Doğa Tatil Köyü, Yüzme Havuzları, Sosyal Tesisler) hem de farklı sektörlerde 104 adet seçkin üye firmada, 128 noktada çeşitli indirimlerden ve avantajlardan yararlanabiliyorlar.

Başvuru Şartları:

  • İstek Vakfı okulları ve Yeditepe Üniversitesi çalışanı, öğrencisi, velisi, öğretmeni, mezunu, emeklisi ve bu kişilerin birinci derece yakını olmanız yeterli.
  • Başvuru formunun doldurulması
  • 1 adet Fotoğraf
  • Kimlik fotokopisi
  • Üyelik bedeli (10 TL).

Başvuru formu İstekkart Koordinatörlüğü’nün Yeditepe Üniversitesi Sosyal Tesisler -1. kattaki ya da Bağdat Caddesindeki ofislerinden yada İSTEKKART internet sitesinden temin edebilirsiniz. Sadece Mezunlar internet sitesinden online başvuru yapabilirler, mezunlar için başvuru ücretsizdir.

MERKEZ OFİS
Adres: Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi Sosyal Tesisler -1.Kat
Kayışdağı Cad. 34755 Ataşehir / İstanbul

Tel:  0216 578 00 35
Fax:  0216 578 01 46
Email: infoistekkart@istek.org.tr

İSTEKKART Online Başvuru için Tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.