Büyükada Deniz Kulübü Derneği Yüzme Havuzu

Havuz bilgileri 03/07/2021 ‘de güncellendi

İstanbul-Büyükada‘da bulunan Büyükada Deniz Kulübü Derneği Yüzme Havuzu ile ilgili; Üyelik ve Günlük Giriş Ücretleri, Üyelik Şartları, Adres, İletişim (Telefon, Fax, E-Mail), Harita, Nerede-Nasıl Gidilir, Branşlar, Havuzbaşı Düğün ve tesis ile ilgili daha fazla bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Büyükada Deniz Kulübü Derneği 11 Büyükada’lı genç tarafından 1985 yılında Büyükada’lı çocuklara ve gençlere ücretsiz olarak su sporlarını sevdirmek ve öğretmek amacıyla kurulmuştur. Kulüpte 1 Açık Olimpik Yüzme Havuzu, 1 Kapalı Yarı Olimpik Yüme Havuzu, 24 odalı Motel, Balo Salonu, Konferans Salonu, 2 Tenis Kortu, 1 Basketbol Sahası, Spor Salonu, Kütüphane, Güneşlenme alanları, Oyun Salonu, Bilardo Salonu, Restaurant ve Büfe alanları bulunmaktadır. Derneğe bağlı Spor Okulunda 5-11 yaş arası çocuklara yaz aylarında Basketbol, Tenis ve Yüzme branşlarında, kış aylarında ise Kapalı Havuzda Yüzme branşında eğitim verilmektedir. Tesiste ayrıca havuzbaşı düğün organizasyonu da yapılmaktadır.

Büyükada Deniz Kulübü Derneği Açık Olimpik Yüzme Havuzu Ölçüleri:
Boy: 50 metre (10 kulvarlı)
En: 25 metre
Derinlik: 2,1 metre

Büyükada Deniz Kulübü Derneği Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Ölçüleri:
Boy: 25 metre (5 kulvarlı)
En: 10 metre
Derinlik: 1,4 metre

Büyükada Deniz Kulübü Derneği Yüzme Üyelik ve Havuz Fiyatları

Tesisten sadece Üyeler ve Üye Misafirleri yararlanabilmektedir.

ÜYELİK ŞARTLARI ve FİYATLARI

Derneğin Aile üyelik aidatı 20.000 TL ‘dir. Bu rakamın 4.380 TL ‘si yıllık Dernek aidatı, kalan 15.620 TL ise üye katılım ücretidir. Aile üyeliğin devamı için her yıl Dernek aidatının ödenmesi gerekmektedir. Aile üyeliğinden üye, eşi ve çocukları yararlanabilmektedir. Üyelik kız çocukları için evleninceye kadar, erkek çocukları için 25 yaş sonuna kadar devam etmektedir.

Üyelik kapsamındaki hizmetler: Havuz ve denizden faydalanma, basket ve tenis sahasından yararlanma, restoran ve büfe kullanım hakkı.

*Vefat nedeniyle üyeliğini tek başına devam ettirmek zorunda olan bayan üyelerin aidat ödemelerinde yönetim kurulunun belirleyeceği oranda indirim uygulanabilir.

ÜYELİK ÖDEME

Denizbank, İş Bankası ve Bonus özelliği olan kredi kartlarına 6 taksit yapılabilmektedir. Nakit ödeme de kabul edilmektedir.

MİSAFİR GÜNLÜK HAVUZ KULLANIM ÜCRETLERİ

Üye Misafirleri havuzdan yalnızca hafta içi ücret karşılığı günübirlik yararlanabilmektedir.

Hafta İçi: 100 TL
Hafta Sonu: Pandemiden dolayı hafta sonu misafire kapalıdır.

İletişim; Telefon, Faks, Email

Telefon: 0216 382 75 76 / 0216 382 76 01
Fax: 0216 382 32 76
E-posta: bdk@bdk.org.tr

Nerede ve Nasıl Gidilir ? (Adres, Ulaşım, Harita)

İDO Adalar Hattı; Kalkış-Varış Tarifeleri için Tıklayınız…
Şehir Hatları – ADALAR HATTI; Kalkış-Varış Tarifeleri için Tıklayınız…

Büyükada Deniz Kulübü Derneği Nerede (Adres, Harita)
Adres: Kumsal Cad. Deniz Kulübü Sok. No:18, BÜYÜKADA – ADALAR / İSTANBUL
Harita:

One thought on “Büyükada Deniz Kulübü Derneği Yüzme Havuzu

  1. Arkadaşlarımı ve de müşterilerimi gönül ferahlığıyla tavsiye edip gönderdiğim bir yer-di, öyle olmaktan çıktı. Umuyorum bu köklü ve kaliteli tesis ada sınırları içerisinde kendi farkını göstermeye devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.