Diyarbakır Kulp Belediyesi Kadın İstihdam ve Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu

Diyarbakır Kulp Belediyesi Kadın İstihdam ve Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu

Havuz bilgileri 19/02/2019 ‘de güncellendi

Diyarbakır Kulp Belediyesi tarafından yaptırılan Kadın İstihdam ve Yaşam Merkezi içerisindeki Yüzme Havuzu; Çocuk ve Yetişkin Bayan Yüzme Kursu ve Abonelik Fiyatları, Günlük Giriş Ücretleri, Fitness, Sauna, Seanslar, Çalışma Saatleri, Derinliği, Başvuru ve Kayıt, İletişim Bilgileri (Telefon, E-posta), Adres, Harita, Nerede-Nasıl Gidilir ve tesis ile ilgili daha fazla bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Diyarbakır Kulp İlçesi Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan proje kapsamında Kulp Yenimahalle Diyarbakır Caddesi üzerinde ilçe mimarisine uygun olarak kadınlara yönelik inşa edilen ve 1.8 Milyon TL’ye mal olan yaşam merkezi 24 Ocak 2019 tarihinde hizmete açıldı. 400 metrekarelik alan üzerine 3 katlı olarak inşa edilen merkezin içerisinde ipek puşi dokuma atölyesi, halı dokuma atölyesi, aile destek merkezi, hamam, sauna, yüzme havuzu, fitness salonu, kafeterya, kuaför, kreş, satış birimleri ve eğitim atölyeleri yer alıyor.

*Kadın İstihdam ve Yaşam Merkezinde bayanlara yönelik çeşitli kurs ve etkinliklerin yanında spor programlarından da (fitness, pilates, zumba, taebo, havuz, hamam ve sauna vb) yararlanılabilmektedir.

Çalışma Saatleri: –

Yüzme Havuzu Ölçüleri:
Boy: 12 metre
En: 6 metre
Derinlik: –

YÜZME HAVUZU HENÜZ FAALİYETE GEÇMEMİŞTİR.

Kulp Belediyesi Kadın İstihdam ve Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu İletişim; Telefon, Faks, Email:

Telefon: 0412 831 20 36

Kulp Belediyesi Kadın İstihdam ve Yaşam Merkezi Yüzme Havuzu Nerede ve Nasıl Gidilir ? (Adres, Ulaşım, Harita)

Ulaşım: Kulp şehir içi Ulaşım minibüsler ve belediye halk otobüsleri ile yapılmaktadır.

Adres: Merkez Yeni Mah., Kulp / DİYARBAKIR
Harita:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.