Zonguldak Kilimli Kapalı Yüzme Havuzu

Zonguldak Kilimli Kapalı Yüzme Havuzu: Fiyatları Kayıt ve İletişim

Havuz bilgileri 08/07/2021 ‘de güncellendi

Zonguldak Kilimli Kapalı Yüzme Havuzu Üyelik, Günlük Giriş ve (çocuk, bay, bayan) Kurs Fiyatları, Başvuru-Kayıt, İletişim Bilgileri (Telefon, Fax, E-posta), Derinliği, Seanslar, Bayan günü, Çalışma Saatleri, Adres, Nerede-Nasıl Gidilir (Ulaşım), Harita ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

4 yıl önce yapımına başlanan ve 2018 Eylül ayında hizmete açılan Kapalı Yüzme Havuzu, Kilimli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermektedir. Kapalı Yüzme Havuzu; kapalı, ısıtma sitemli ve yarı olimpik ölçülerde olup, 500 kişilik tribün, soyunma odaları, WC ve Duşlar bulunmaktadır. Tesisin üstünün kapalı olmasından dolayı ısıtma sistemleri sayesinde yaz-kış hizmet verebilmektedir. Yüzme havuzundan yüzmeyi sevenler ve yüzme sporunu yapmak isteyenler ile yüzme eğitimi almak isteyenler yararlanabilmektedir.

Havuz temizliğine büyük bir önem verilen tesiste havuz suyu günde 3 kez elektronik cihazla analiz edilerek suyun temizliği kontrol altında tutulmakta ve su hijyeni sağlanmaktadır.

Havuz Çalışma Saatleri: 09:00 – 20:00
Pazartesi günleri bakım ve temizlik dolayısıyla kapalıdır.

Vali Zeki Şanal Yüzme Havuzu Ölçüleri: (6 kulvarlı)
Boy: 25 metre
En: 17 metre
Derinlik: 2,15 metre

Çocuk Havuzu Ölçüleri:
Boy: 12,5 metre
En: 3 metre
Derinlik: 0,60~0,90~1,20 metre (kademeli)

Kilimli Kapalı Yüzme Havuzu Fiyatları ve Seansları(2021)

Yaz ve kış aylarında tesisten Üyelik veya Günlük Giriş yoluyla yararlanabilirsiniz. Ayrıca çocuk ve yetişkinlere yönelik yüzme kursları da verilmektedir.

Havuza Günlük Giriş yapılamamaktadır.

BAY-BAYAN ÜYELİK (SERBEST YÜZME) PAKET FİYATLARI

Bir seferlik karta kontör doldurularak turnikeden geçişler yapılmaktadır.
Kart Ücreti: 10 TL

Çocuk (5 GİRİŞ): – TL
Çocuk (20 GİRİŞ): -TL
Çocuk (40 GİRİŞ): – TL
Çocuk (90 GİRİŞ): – TL
Çocuk: 5-18 yaş arası

Yetişkin (5 GİRİŞ): 80 TL
Yetişkin (20 GİRİŞ): 300 TL
Yetişkin (40 GİRİŞ): 400 TL
Yetişkin (90 GİRİŞ): 800 TL

Yukarıdaki fiyatlar yüzme üyelik (serbest yüzme) fiyatlarıdır. Yüzme bilmeyenlerin eğitim alması gerekiyor.

BAYAN SEANSLARI
Çarşamba: 13.00
Cuma: 14.00
Pazar: 15.00-20.00 saatleri arasıdır. ( Her seans 50 dakika, 10 dakika havuzun yeni seansa hazırlanması süresidir.)

ERKEK SEANSLARI

Salı:13.00
Perşembe: 14.00
Cumartesi: 15.00-20.00 saatleri arasıdır. ( Her seans 50 dakika, 10 dakika havuzun yeni seansa hazırlanması süresidir.)

YETİŞKİN YÜZME KURSU ÜCRETLERİ

Ücret:-TL

ÇOCUK YÜZME KURSU ÜCRETLERİ

Çocuk (5-18 yaş): Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi kapsamında ÜCRETSİZ’dir.

ÇOCUK SEANSLARI
Tesiste doldurulacak form ile hocalar yaş grubuna göre program yapıp çocukları çağırmaktadır.

YÜZME HAVUZU BAŞVURU ve KAYIT

Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

 • Sporcu Kayıt Formu (Yüzme Havuzundan temin edilecek)
 • Ücret

Yüzme Havuzu-Kursu için Gerekli Malzemeler

 • Bone
 • Havlu
 • Terlik
 • Mayo/Şort
 • Gözlük

İletişim; Telefon, Faks, Email

Telefon: 0372 260 01 16

Nerede ve Nasıl Gidilir ? (Adres, Ulaşım, Harita)

Adres: Merkez Mahallesi Deniz Cd. No:1, Kilimli / ZONGULDAK
Harita:

9 thoughts on “Zonguldak Kilimli Kapalı Yüzme Havuzu: Fiyatları Kayıt ve İletişim

 1. Üç dört defa yazdım. Lütfen terliksiz içeriye kimseyi almayın. Girişe özellikle büyük yazılarla yazınız ve girişteki personel terliksiz olanı kim olursa! Olsun içeriye almasın. Vatandaş çıplak ayakla tuvalete gidiyor, oradan havuza, girişte ilaçlı suda yok direk havuza, havuza fazla klor atmakta çözüm değil olda sağlığa zararlı! Sağlıklı yaşam için gelinen yerde, millet sağlığından oluyor.
  Arz ve rica ederim.

 2. Çocuklar terliksiz tuvalet gidiyor, geliyor havuza giriyorlar, kontrol eden yok. Soyunma odalarından havuza geçişte ayakları dezenfekte edecek ilaçlı su yok. Soyunma odası dolapları anahtarsız her türlü istismara açık, eleştiride bulunduğum konuların maliyetli bir hey olduğunu düşünmüyor ve önemli olduğu kanısındayım. Saygılarımla,

 3. Sayın Kilimli yüzme havuzu Yetkilileri, bir kaç hafta önce özel ders almaya başladık. Üçüncü derste çocuk havuzunda sucuk domates biber parçalarını kendim elimle çıkardım. Başta temiz gibi görünüyordu ama iki hafta içinde su bulanık bir hal aldı. Ayrıca biz havuzdan uyuz kaptık. Bu durum doktor teşhisi ile kanıtıdır. Sanırım yetkililer suyu boşaltıp tekrar doldurmak maddi masraf olduğu için sık sık doldur boşalt işini yaptırmıyorlar. Hevesimiz içimizde kaldı.

 4. Daha evvelde yazdığım gibi, hijyen yok, soyunma odaları ve tuvaletlerde terliksiz çıplak ayak ilgiziyorlar, o ayakla havuza giriyorlar. Millet mikrop kapıyor ise bu bir mucize, çocuklar çıplak ayakla havuzdan çıkıyor, WC ye gidiyor gerisin geri havuza giriyor. Soyunma odaları çamur halinde, spor yapmak için para
  veriyor geliyoruz, sağlığınızdan olacağız. Temizlikçi ve denetleme imkanı yoksa çalıştırılmasın. İnsanların sağlığı ile oynamanın gereği yok.

 5. Hijyen yok, soyunma kabinleri berbat, terli, terliiksiz geziyorlar o ayaklar ile havuza giriyorlar. Ücret verip giriyoruz, ücretli ders verenler gürültü bir şekilde ders veriyor ve kulvarları kapatıyor. Ders verenler ile ücretli girenlerin saatleri ayrı olmalı, bu yazdıklarım geçen yıl gözlemlerimdir. Bu yıl gitmedim bilmiyorum.

 6. Merhaba yetişkinler için yüzme kursunda yaş sınırı varmı ve sitede yazılmış telefon ile ulaşım yok lütfen bilgi verirmisiniz

 7. İki hafta önce kadar yüzme kursu için oğlumu kayıt yaptırdım.75 TL ücret olduğunu söyledir.Doldurduğum formda da aynı ücret yazıyordu ve halen daha bu sitede de ücret aynı.Dün bilgilendirme toplantısına katıldım ve yüzme hocalarından biri ücretin 100 TL olduğunu söyledi.İlk başta 75 TL iken nasıl oluyor da bir kaç hafta içinde 100 TL çıkıyor.Bu durum beni gerçekten üzdü.Bunun bir açıklaması olmalı fakat hiç kimsede demiyor ki şu şu sebeplerden dolayı böyle oldu diye.En azından bir özür bile dilenmedi.Böyle birşey olur mu ya.Bu nasıl bir anlayıştır.Bu nasıl bir sorumsuzluktur.Birde bone alacakmışız,gözlük alacakmışız,terlik alacakmışız filan.Hadi 100 TL yaptınız en azından bari havuz malezemeleri kurstan olsaydı.8 seans boyunca birde bunun gidiş geliş yol parası var.Hevesimiz kursağımızda kaldı maalesef. Aslında vazgeçecektim sırf çocuğumun hevesi kırılmasın üzülmesin diye bugün ücreti yatırdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.