Bursa Yıldırım Belediyesi Umurbey Yüzme Havuzu

Bursa Yıldırım Belediyesi Umurbey Yüzme Havuzu: Fiyatları İletişim ve Seanslar

Havuz bilgileri 22/06/2022 ‘de güncellendi

Bursa, Yıldırım Belediyesi Umurbey Yüzme Havuzu (yetişkin, çocuk, engelli); Günlük Giriş Ücreti, Üyelik ve Yüzme Kursu Fiyatları, Saatleri (Seanslar), Derinliği, İletişim Bilgileri (Telefon, E-posta), Başvuru-Kayıt, İletişim Bilgileri (Telefon, Fax, E-posta), Derinliği, Çalışma Saatleri, Adres, Nerede-Nasıl Gidilir, Harita ve tesis ile ilgili daha birçok bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım’da Umurbey Talimhane bölgesine bitişik 2 tesis olarak inşa edilen Umurbey Yüzme Havuzu ile Umurbey İpek Üretim ve Tasarım Merkezi 2015 yılında vatandaşların hizmetine açıldı. Umurbey Yüzme Havuzu açıldığı dönemde Bursa’nın 9, Yıldırım’ın da 3. havuzu olarak hizmet vermeye başladı. Tesis 2020 yılında Yıldırım Belediyesine devredildi.

Umurbey Yüzme Havuzu bünyesinde; idari bina, çok amaçlı salon, bay ve bayan duşları, soyunma odaları, antrenör ve yönetim odaları gibi alanları barındırmaktadır. Havuz temizliğine büyük önem verilmekte ve her yıl düzenli olarak yapılan hijyen denetimleri sonucunda “Temiz Havuz Sertifikası” almaktadır.

Normalde üstü açık olan havuz kış aylarında balon çatı sistemiyle kapatılarak yaz-kış kullanılabilmektedir. Tesis; yüzme branşlarının altyapı faaliyetleri ve yaz-kış spor okulları programlarına yönelik olarak çalışmaktadır. Yüzme eğitimleri dışında günlük giriş ve üyelik yoluyla da halka açık hizmet vermektedir.

ÖNEMLİ !!!

HAVUZ KAPANMIŞTIR, KULLANILMAMAKTADIR! YILDIRIM BELEDİYESİ DİĞER HAVUZ BİLGİLERİNE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ. GÜNLÜK HAVUZ KULLANIMI SADECE YUNUS EMRE SPOR KOMPLEKSİ YÜZME HAVUZUNDA UYGULANMAKTADIR!

YILDIRIM BELEDİYESİ YÜZME HAVUZLARI LİSTESİ >>>

Havuz Çalışma Saatleri: –

Umurbey Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Ölçüleri:
Boy: 25 metre (5 kulvar)
En: 12,5 metre
Derinlik: 1,85 metre

İletişim; Telefon, Faks, Email

Telefon: 0224 271 53 94
E-Posta: yldbldspor@gmail.com

Nerede ve Nasıl Gidilir? (Adres, Ulaşım, Harita)

Ulaşım:
BURULAŞ TOPLU ULAŞIM (Otobüs, Bursaray, Budo, Teleferik) Nasıl Giderim Ekranı
BURULAŞ ULAŞIM (Nasıl Giderim, Otobüsüm, Nerede, Akılı Durak) Ekranı
OTOBÜS HAT GÜZERGAH SORGU EKRANI (Hat Numarası, Güzergah bilgileri, Saatler)
BURSARAY TREN HAREKET SAATLERİ
BURTRAM Tramvay Hareket Saatleri

Adres:

Umurbey Mahallesi 6. Park Sokak No:19, Yıldırım / BURSA

Haritada Bulun

2 thoughts on “Bursa Yıldırım Belediyesi Umurbey Yüzme Havuzu: Fiyatları İletişim ve Seanslar

  1. merhaba iyi günler bireysel olarak yüzmek istiyorum hoca eğitimi olmadan haftanın hangi gunleri acik ve fiyat ogrwne bilirmiyim telefon ile arıyorum cevap verilmiyor iyi gunler dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.