Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu

Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu

Son Güncelleme:

Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu
4.8 (95%) 4 vote[s]

Kayseri Kocasinan Yakut Mahallesindeki Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu ile ilgili; Bayan Yüzme Kursları, Abonelik ve Günlük Giriş Fiyatları, Seanslar, İletişim (Telefon), Üyelik Kayıt, Adres, Harita, Nerede-Nasıl Gidilir, Havuz Ölçüleri ve tesis ile ilgili daha fazla bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kayseri Kocasinan Belediyesi tarafından Yakut Mahallesinde tamamen Bayanlara hizmet ve eğitim amacıyla yaptırılan ve 2017 yılında hizmet vermeye başlayan Kocasinan Akademi’nin açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi. Kocasinan Akademi / Yakut tesisinde modern derslikler, yüzme havuzu, kreş, kafeterya, psikolog, diyetisyen, plates ve spor salonu, sauna ve buhar odası, kuaför, güzellik ve cilt bakımı gibi bölümler bulunmaktadır.

Kocasinan Akademi / Yakut Eğitim Faaliyetleri: Aşçı Çırağı, Pastacı Çırağı, İşaret Dili, Giyim Üretim Teknolojisi, Bilgisayar Temel Kullanımı, Okuma – Yazma Kursu, Etkili İletişim ve Beden Dilini Doğru Kullanma, Resim, Diksiyon, Nakış Eğitimi, El Sanatları (Ahşap Boyama, Takı Tasarım, Şiş-Tığ Örücülüğü, Keçe Tasarımı, Ev Aksesuarları Yapımı), Çocuk Gelişimi (3-6 Yaş Çocuk Gelişimi, 7-11 Yaş Çocuk Gelişimi), Arapça, Osmanlıca, İngilizce

Kocasinan Akademi / Yakut Spor Faaliyetleri: Yüzme (Temel Yüzme Eğitimi, Stil Yüzme Teknikleri Eğitimi), Fitness (Fitness, Step-Aerobik, Plates, Zumba, Body Bar, Drum Stick)

Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu Ölçüleri:
Boy: 15 metre
En: 7,5 metre
Derinlik: 1,4 ~ 1,6 metre

Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu Fiyatları ve Seansları:

Tesis sadece 15 yaş ve üstü bayanlara hizmet vermektedir.

Günlük Giriş Ücreti (Sadece Cumartesi günlük giriş yapılabilmektedir): 20 TL
Seans süresi 1,5 saattir. Havuz Çalışma Saatleri 09:00-21:00’dir.

KOCASİNAN AKADEMİ ÜYELİK / ABONELİK ÜCRETLERİ:

Yüzme Abonelik: 80 TL / 1 ay
Yüzme Abonelik: 200 TL / 3 ay
Fitness Abonelik: 70 TL / 1 ay
Fitness Aylık Abonelik: 180 TL / 3 ay
Abonelik Kartı Ücreti: 10 TL (1 defaya mahsus)

YÜZME KURSU:

Yüzme bilmeyenler için tesiste 15 yaş ve üstü hanımlara gruplar halinde yüzme eğitimi verilmektedir. Yüzme eğitimi için ek bir ücret ödenmemektedir. Üyelik kapsamında değerlendirilmektedir.

KOCASİNAN AKADEMİ SEANSLAR (GÜN VE SAATLER):

Tesisten üyeler haftada 3 gün yararlanabiliyor. Kullanım günleri için 2 farklı seçenek mevcut. Aşağıda hangi gün ve saatlerde tesisten yararlanabileceğinizi bulabilirsiniz. Seanslar 1,5 saattir. Seans başlangıçları arasında 2’şer saat bulunmaktadır.

Pazartesi / Çarşamba / Cuma: 09:00-11:30, 12:00-13:30, 14:00-15:30, 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:30
Salı / Perşembe / Cumartesi: 09:00-11:30, 12:00-13:30, 14:00-15:30, 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:30

İNCELE :  Kayseri Felahiye Kadın ve Gençlik Merkezi Yüzme Havuzu

Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu-Kursu için Gerekli Malzemeler:

 • Bone
 • Havlu
 • Terlik
 • Mayo

Kayseri Kocasinan Akademi Üyelik Başvuru ve Kayıt için Gerekli Evraklar:

 • Kimlik Fotokopisi
 • Resim (1 adet)
 • Üyelik Formu (tesisten alınan)
 • Ücret

Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu İletişim:

Telefon: 0352 503 20 55

Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu Nerede ve Nasıl Gidilir ? (Adres, Ulaşım, Harita)

Otobüs Hareket Saatleri için tıklayınız…
Raylı Sistem Hareket Saatleri için tıklayınız…

Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu Nerede (Adres, Harita)
Adres: Yakut Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Akmescit Cad. (Opet Benzinlik Yanı) KOCASİNAN / KAYSERİ


8 thoughts on “Kayseri Kocasinan Akademi Yüzme Havuzu

 1. Nisan ayı içinde katıldığım yüzme kursunda birşeyi öğrenmede öğreticinin ne kadar önemli olduğunu bana tekrar gösteren Şerife Hoca’ya çok teşekkür ediyorum

 2. İki senedir devam ediyorum insanın huzur sağlık bulduğu hayata bakış açısını değiştiren bir akademi bunların olmasında müdiremiz fatma yurttaş başda olmak üzere bütün personelin güler yüzlü olmaları emeklerini esirgememeleri bizlerin devam etmesini sağlayan bir aile kurumu diyorum hele birde arapça ümmühan hocamız anlatılmaz gelinir görülür

 3. Ben Kocasinan Akademi’ye yüzme öğrenmeye geliyorum.Böyle bir tesisi bize kazandırdığı için Kocasinan Belediyesi’ne teşekkür ediyorum.Tesis çok temiz,personel güler yüzlü .Bana kısa bir sürede neredeyse yüzmeyi öğreten Dilek Hoca’ya gayret ve çabalarından dolayı da özellikle çok teşekkür ediyorum.

 4. Kocasinan akademi yüzmeye geliyorum.tesis pırıl pırıl,personel güler yüzlü.yüzme hocası dilek hanıma ilgi ve çabalarından dolayı teşekkür ediyorum.

 5. Slm .ben Esma göltas zümrüt mahallesi kacasinan akademide yüzme kursu öğrencisiyim.yuzme hocalarım Şerife ve Hatice hocaya güler yüz ve harika ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

 6. Merhaba ben serap herdem yüzme kursu öğrenciyiyim şerife hocaya ilgi ve alakası dan ve tebessümle muamelesi inden dolayı çoookkkkk teşekkür ediyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir