Şekerpınar Aksu Park Yüzme Havuzu: Fiyatları Seanslar ve Telefon

Şekerpınar Aksu Park Yüzme Havuzu: Fiyatları Seanslar ve Telefon

Kocaeli ili Gebze Çayırova Şekerpınar mahallesindeki Aksu Park Sosyal Tesisleri (Wellnes&Spa) Yüzme Havuzu ile ilgili; Yüzme Kursu Fiyatları, Ücretsiz Yüzme Kursları, İletişim (Adres, Telefon), Harita, Seanslar, Yaz Okulu, Branşlar ve tesis bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çoğunlukla düğün, nişan ve kına aktiviteleri, doğum günü kutlamaları, sünnet, kokteyl, parti, iftar yemeği ve toplantı organizasyonlarının yapıldığı Şekerpınar Aksu Park sosyal tesisi; yüzme, tenis, gitar, boks, fitness, step-aerobik, zumba ve plates gibi spor olanakları da sunmaktadır.

Yaz aylarında çocuklara tenis, basketbol ve yüzme branşlarına yönelik (tüm gün) yaz okulu programları da düzenlenmektedir. Ana kategoriler voleybol, futbol, satranç, dans, masa tenisi, resim gibi ilave aktivitelerle de desteklenerek çocukların kişisel ve fiziksel gelişiminin arttırılması sağlanmaktadır.

Şekerpınar Aksu Park Sosyal Tesisleri bünyesinde 2 tanesi açık (1 büyük, 1 çocuk) ve 1 tanesi de kapalı olmak üzere 3 adet havuz bulunmaktadır. Kapalı yüzme havuzunun derinliği 1,85 metredir. Açık havuzlar yaz aylarında kullanılabilmektedir. Ayrıca, yaz aylarında açık havuzlarda profesyonel eğitmenler eşliğinde yüzme kursları da verilmektedir.

Şekerpınar Aksu Park Yüzme Havuzu Fiyatları, Seans Gün ve Saatleri (2016 – 2017):

Tesis bünyesindeki kapalı havuzda kış aylarında çocuklara yönelik yüzme eğitimleri verilmektedir. Geçen yıllarda bay ve bayanlara yönelik kurslarda verilmekteydi fakat 2016 yılında sadece çocuklara yönelik olarak haftada 2 gün olmak üzere farklı gün ve saatlerde aylık üyelikle yüzme eğitimi veriliyor.

Çocuk Yüzme Kursu Fiyatları ve Seansları:

Fiyat: 160 TL (aylık)
Seanslar: Cumartesi ve Pazar (haftada 2 gün, ayda 8 saat) 14:00-15:00

Çayırova Şekerpınar Aksu Park Ücretsiz Yüzme Kursları:

Çayırova Belediyesinin çocuk kulüplerinde eğitim alan öğrencilere tesislerde haftada 3 gün ücretsiz yüzme kursları verilmektedir. Detaylar için belediye ile temasa geçilebilir.

Şekerpınar Aksu Park Yüzme Havuzu (İletişim) Telefon Numarası: 0262 658 95 35

Şekerpınar Aksu Park Yüzme Havuzuna Nasıl Gidilir (Adres, Harita, Ulaşım)

Ulaşım: 133TM – MimarSinan-Tuzla ve 133Ş – Şekerpınar – Kartal İETT Otobüsleri
ULAŞIMPARK Tramvay (AKÇARAY) Sefer Saatleri
KOCAELİ BELEDİYESİ OTOBÜS SAATLERİ (Hat Numarası, Güzergah bilgileri)

Şekerpınar Aksu Park Yüzme Havuzu Nerede (Harita-Adres):

Adres: Cumhuriyet Mah. Durak Sok. No:1, Çayırova/Gebze/KOCAELİ
Harita:


Benzer Yazılar

2 thoughts on “Şekerpınar Aksu Park Yüzme Havuzu: Fiyatları Seanslar ve Telefon

  1. Düğün yeri arıyoruz. Fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz. Kış ayında havuz başı düğün yapılabiliyor mu?

  2. Bu yaz gittik, güzel bir havuz ama hijyene biraz daha dikkat edilmeli. Arkadaşımın düğünüde havuz kenarında olmuştu. Su ve ışıklar farklı bir ambians oluşturuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir